Orientální flakóny ze skla

Naše krásná novinka za zaváděcí cenu 129,-

Ve čtyřech barvách zde nabízíme orientální parfémový flakón s tyčovým skleněným aplikátorem. Flakón je vyroben ze skla s povrchovou úpravou FROST a je zasazen do kovového zdobného rámu s bronzovou patinou. Střed flakónu tvoří ozdobný kámen v barvě červené, modré, žluté či zelené.

Flakón má obsah 15 ml a výšku 9 cm

Esenciální olej Oakmoss (Dubový mech) 5 ml

5 ml (Evernia prunasti) za 109,-

Esenciální olej získaný z lišejníku rostoucím na dubovém dřevě, kořenech a větvích. Stejný lišejník se rovněž vyskytuje i na borovicích. Tento olej je poměrně hustý a má sytě tmavě zelenou barvu. Překvapivá je jeho silná hluboká uklidňující vůně, připomínající vůní podzimního lesa poblíž vodopádů.

Tato vůně je silná, měkká, zemitá a přírodní, je skvělá jako základ přírodního parfému. Vůně vlhkého hlubokého lesa po dešti a přírody je zde zcela nezaměnitelná a signifikantní.

Tato vůně tvoří základ rovněž u parfémů známých značek jako např. Paloma Picasso, Chanel # 19, Miss Dior od Dior.

Celá třída parfémů Fougère má za základ své vůně esenci Oakmoss (Dubový mech), složená převážně z parfémů pro muže

Narcis esenciální olej 5 ml

5 ml (Narcissus pseudonarcissus) za 199,-

Tento olej se získává z cibulek nám dobře známého narcisu. Olej má silné afrodisiální účinky a rovnež působí příznivě při vypadávání vlasů např. u mužů. Má silnou sladko-kořeněnou vůni.

Je nejvíce používán v parfumárenském průmyslu, kde často tvoří nedílnou součást velmi drahých parfémů.  Např. Gucci Rush 2, Lancome Climat nebo Chloe Fleur deNarcisse a další.  Řadí se k parfémovým tónům srdce.

AKCE Jojobový olej lisovaný za studena 500 ml za 599,-

500 ml  (Simmondsia chinensis) běžná cena 699 kč

BIO kvalita

Použití: aromaterapie, masáže, tělová kosmetika, vlasová kosmetika, VÝROBA PARFÉMŮ

je vhodný prakticky pro všechny typy pleti, a to i pro pleť extrémně citlivou nebo naopak velmi mastnou. Dá se používat na pleť (a to i jako podklad pod make – up), používá se jako luxusní tělový olej (dokonale se vstřebává a dělá pokožku sametově matnou). Jojoba je také skvělým olejem v péči o vlasy. Pro suché a lámavé vlasy je vhodné po umytí rozetřít pár kapek v dlaních a jemně ošetřit ještě vlhké vlasy.

Jojobový olej se používá především do kosmetických přípravků a je též součástí masťových základů pro výrobu léčiv. Jojobový olej vlivem svých fyzikálních vlastností a obsahu přírodních antioxydantů /alfa a beta tokoferol/ je stabilní a nemění své vlastnosti. Protože jojoba vyrovnává pH kůže, pomáhá při drobných kožní vadách, jako je akné, spáleniny, popraskaná kůže, opruzeniny, slabé nehty a jizvy.

AKCE Mandlový olej lisovaný 500 ml za studena za 359,-

500 ml (Prunus amygdalus) běžná cena 409 kč

Použití: masáže, aromaterapie, tělová kosmetika

Velice jemný nedráždivý olej, relativně řídký, lehce se vstřebává do pokožky, dobrá skluznost při masáži, regenerační a uklidňující účinky. Vhodný pro ošetření suché a citlivé pokožky, pokožky poškozené slunečním zářením. Pro svoji jemnost se doporučuje k použití v dětské kosmetice.

AKCE emulgační vosky 300 g

Vaše oblíbené emulgační vosky pro výrobu vánočních dárků ve formě úžasných krému, body lotion, emulzí atd.

akce v gramáži 300 g

  1. Glyceryl Stearate Citrate (běžná cena 130 kč) teď za 100 kč
  2. Olivem 800 (bežná cena 479 kč)

teď za 399 kč