Moje jméno je Mgr. Jana Badawi a jsem majitelkou tohoto e-shopu. Kromě aromaterapie a výroby přírodní kosmetiky se zabývám i rekonektivním lečením. Po absolvování kurzu Dr. Erica Pearla s názvem – Praktik rekonektivního léčení- jsem s velkým nadšením a odhodláním začala nabízet tuto metodu všem svým známým a rodině. Po té, kdy jsem získala úžasné zpětné vazby, jak neuvěřitelně toto léčení funguje, si dovoluji nabídnout toto léčení také vám.

 

O CO JDE?
Rekonekvitní léčení je nová metoda dostupná od 90.let 20.stol. Jejím objevitelem je Dr. Eric Pearl. Cílem je přivedení fyzického těla, mentálního těla (mysli), psychického těla a duchovního těla do stavu přirozené rovnováhy a HARMONIE. V tomto stavu rovnováhy, harmonie a dokonalého štěstí jsme se kdysi nacházeli všichni. Je to náš prapůvodní přirozený stav. Nyní si na něj všichni opět rozpomínáme…. Všechny problémy v životě, ve vztazích i se zdravím jsou jen projevem našich vlastních disharmonií, kdy se my všichni bez rozdílu snažíme přijít na řešení a nastolit opět rovnováhu a pohodu. Rekonektivní léčení je velmi účinný nástroj jak toto opět dokázat…
   
Tím, že se stanu během rekonektivního léčení prostředníkem léčebných energií, přivedou se k vám harmonické frekvence světla, energie a informace. Vaše tělo a duše tyto frekvence postupně přebírá a začíná s nimi rezonovat. Tato inteligence působí nezávisle na vaší i moji vůli a působí přesně tam, kde je to pro vaši bytost právě teď nejdůležitější. Může se jednat o narovnání fyzických potíží, vztahových potíží, psychických potíží a dalších…. Důležité je, že oba (praktik i klient) nechávají tomuto lečení volný průběh, neboť je vedeno z nejvyšších duchovně-inteligentních sfér. Dopředu si nedávají žádná očekávání, ale naopak se nachávají okouzlit dokonalostí tohoto světelného léčení.
Doporučuji absolvovat 3 léčení v krátké době do cca 3 týdnů.
Přeji vám krásný zážitek.

JAK PROBÍHÁ TERAPIE?
Celá terapie trvá 50-60 min.
Na začátku je nutné vyplnit klientskou kartu s kontaktními údaji klienta. Tato karta poté slouží jako záznam všech rekonektivních léčení klienta, včetně informací o průběhu léčení, působení léčení v dalším životě popř. o neobvyklých událostech během terapie. Samotné energetické působení trvá 35-40 min. Klient leží klidně na masážním lehátku, má zavřené oči, odpočívá a vnímá energii. Terapie je bezdotyková. Pak probíhá rozbor s klientem o samotném rekonektivním působení a záznam na klientskou kartu
CENA
1190,-Kč / hodinová terapie
Platba se provádí předem na účet  2500115495/2010 (do poznámky uvést Léčení + své jméno ), nebo přímo na místě.

Léčení probíhá na adrese Kamýk nad Vltavou 258, nebo v Praze Vrsovicich,Černomořská 204/4 s priplatkem 150 kc za sezeni.

Máte-li o léčení zájem, prosím kontaktujte mne buď prostřednictvím emailu badawi@email.cz nebo přes formulář zde


    Budu se na vás těšit!