O NÁS

Děkujeme vám za návštěvu našich stránek. Dovolte, abychom vám představili blíže firmu Mgr. Jana Badawi – MANIPURA.

Tato firma vznikla v roce 2011. Jejím iniciátorem byla Mgr. Jana Badawi, které se podařilo navázat spolupráci s několika indickýmu renomovanými výrobci esenciálních a rostlinných olejů. Po pečlivém otestování vzorků, jsme začali tyto oleje dovážet pro české zákazníky. Vytvořili jsme vlastní zančku MANIPURA s vlastnim logem, což v indickém sanskrtu znamená “skrytý klenot”, a nebo je to rovněž označení pro 3. čakru solar plexu.

Mgr. Badawi využila svých rozsáhlých znalostí angličtiny, neboť rovněž pracovala jako lektorka anglického jazyka (i v zahraničí), a dále znalosti prostředí kosmetických a masážních salónů.

Vzhledem k tomu, že koníčkem p. Mgr. Badawi byly vždy esenciální oleje, krásné vůně a potažmo i výroba kosmetiky z nich, volba prodávát tento sortiment byla jen logickým vyústěním všech těchto okolností.

Sama by však tak velký úkol nezvládla. Proto se vytvořil tým Manipura, čítající 4 osoby, kteří společně připravují tyto krásné a kvalitní indické produkty pro české zákazníky.

Esencální oleje jsou velice vhodné na masáže, inhalace, saunování, aromaterapii a i do přírodní kosmetiky. Mají terapeutické působení, které léčí naše těla i duše.

Všechy oleje jsou 100% přírodní bez jakýchkoliv chemických úprav. Víme, že nabízíme vysokou kvalitu olejů za velmi přátelské ceny.

Věříme, že si náš e-shop oblíbíte a stanete se našimi stálými zákazníky.

Přejeme vám krásný den

S přátelským pozdravem

Jana Badawi a tým Manipura

PS: Mou druhou velkou vášní je  Rekonektivní léčení,, které mne velice naplňuje štěstím. Věřím, že může pomoci i vám…