Paraořechový extrapanenský olej BIO 500 ml za 419,- NOVINKA

INCI: Bertholletia Excelsa Seed Oil

Tento olej je dovezen přímo od Brazilského výrobce. Má velice krásnou a bohatou ořechovou vůni. Je hustý, extrapanenský a velice kvalitní. Po otevření lahve ucítíte bohatou vůni para ořechů. Olej je velmi lahodný i na chuť
Jako jeden z mála olejů je schopen stimulovat hladinu testosteronu u můžů a tím podpořit růst vlasů. Zamezuje plešatění.

U žen se požívá na zničené a poškozené vlasy. Dále na unavenou a povadající pleť. Dodává hydrataci, snižuje volné radikály, má přirozený UV filtr. Ze všech přírodních olejů je nejbohatší na selen, vitamín E a omega 3 kyseliny.

Je vhodný i pro aknózní pleť

Esenciální olej Osmanthus Absolue – 2 ml

499,-

Vůně je velmi svěží a zároveň velmi intenzivní. Je to květinová luxusni lehká a přesto intenz

ivní vůně s podtóny medu a meruněk.
Jedná se o vyjímečný a sil

ný vzácný esenciální olej.

Znáte ji především z parfémů jako Gucci Bloom nebo Yves Rocher Naturelle Osmanthus nebo Osmanthus Interdite from Parfum D’Empire.

Této rostlině z Asie, především pak z Číny a Taiwanu se přezdívá Květ všech pohádek.
Možnost i ve formě testru.

Metalický Roll-on zlatý nebo stříbrný za 34,-

materiál: sklo

objem: 10 ml

výška: 7,5 cm

pokovování povrchu s UV filtrem – stříbrná či zlatá

Rose Attar 5 ml za 270,-

Attar, který vám zde nabízíme je vyroben v Indii. Vznikl zráním vzácného esenciálního oleje Rosa Damascena v základovém oleji ze Santálového dřeva.
Attar je název pro přírodní orientální parfém, jehož původ je na dálném východě. Surovinami jsou tradičně pouze 100% přírodní esenciální oleje, většinou vzácné oleje v Absolue kvalitě.

AKCE do 8.8.2019  – Sezamový olej 500 ml za 180 ,- (běžně 225,-)

Sezamový olej: Velmi bohatý na mastné kyseliny. Je to dobrá péče pro poškozené vlasy. Může být také přírodním opalovacím krémem, protože absorbuje ultrafialové záření.
Jedná se o olej vyrobený v Indii, má slabou vůni sezamu.

Vyživuje, zahřívá a uvolňuje, v Ájurvédě je to nejčastěji používaný olej. Jako masážní olej, k ošetření popálené pokožky, plísňového onemocnění pokožky nohou a k výživě pokožky hlavy a prevenci lupů.

NEROLI 50 ml esenciální olej za 349,- (běžně 399,-) –  AKCE do 8.8.2019

Neroli neboli květ pomerančovníku čistí myšlenky, je výtečná pro zklidnění spánku, pro nalezení ztracené rovnováhy. Používá se jako pomoc od jemného neklidu, nervozity, přes nervové přetížení až po stavy schizofrenie. Povzbuzuje trávení, ulevuje nadýmání, posiluje srdeční činnost. Pro svoji vůni je velmi oblíbený u dětí. Používá se také jako olejový parfém  – Afrodisiakum.
Nově nabízíme velké 50 ml balení tohoto skvělého a krásně vonícího esenciálního oleje.