AKCE MANIPURY do 15.října + NOVINKY
gardenie-nesletter

AKCE Gardénie 5ml za 209 kč

Absolue esenciální olej z Gardénie má velice něžné, jemné květinové aroma. Pro její nevinnou růži podobnou vůni si ji často vybírají svatebčané k dekoraci slavnostních tabulí a do svatebních kytic .Gardenie dokáže navozovat psychický stav vyrovnanosti, harmonie a jakoby zdravého nadhledu.
Dnes máte možnost si tento vzácný olej objednat za 209 kč (původni cena je 279 kč)

mandlovy-newsletter

AKCE Mandlový olej 500 ml za 360 kč

Olej získáván lisem ze studena z mandlových jader. Velice jemný nedráždivý olej, relativně řídký, lehce se vstřebává do pokožky, dobrá skluznost při masáži, regenerační a uklidňující účinky. Vhodný pro ošetření suché a citlivé pokožky, pokožky poškozené slunečním zářením. Pro svoji jemnost se doporučuje k použití v dětské kosmetice. Původní cena je 409 kč, pouze do 15.10 se slevou

attary-nesletter-2

NOVINKA – Indické Attary, orientální parfémy 5 ml za 270 kč

Attar je název pro přírodní orientální parfém, jehož původ je na dálném východě. Surovinami jsou tradičně pouze 100% přírodní esenciální oleje, většinou vzácné oleje v Absolue kvalitě.

Attar, který vám zde nabízíme je vyroben v Indii. Vznikl zráním vzácného esenciálního oleje Jasmin Grandiflorum v základovém oleji ze Santálového dřeva.
Nebo
Druhý attar, který znikl zráním vzácného esenciálního oleje Rosa Damascena v základovém oleji ze Santálového dřeva.

Parfém poskytuje silnou orientální smyslnou inspiraci s aromaterapeutickým efektem.

Věříme, že vám tento produkt přiroste k srdci stejně jako nám…

COCOA oil

NOVINKA – esenciální olej ČOKOLÁDA 1 ml za 109 kč

Tento vyjímečný esenciální olej získaný destilací z pražených kakaových bobů má lehce kouřové aroma s podmanivou vůní hořké čokolády.

Kakao je považováno ze jedno z nejsilnějších přírodních afrodisiak. Účinné látky v čokoládě silně podporují elasticitu pokožky. Pomáhá navodit pocit hluboké relaxace, uvolnění a smyslnosti. Rovněž má hojivé a antikarcinogenní účinky. Jeho hlavní účinky jsou však spojeny s lidskou psychikou, kdy působí silně proti depresím a úzkostem

Doporučujeme mísit s esencí z kávy, nebo s vanilkou či se skořicí.

Tento esenciální olej se získává velice pracně z pražených kakaových bobů a proto patří mezi dražší oleje

SADY vsechny

NOVÉ DÁRKOVÉ SADY na výrobu parfémů 

Dárkové sady k výrobě silného přírodního parfému nově v prodeji na našich stránkách v těchto variantách. (včetně obalů na olejovou i alkoholovou verzi parfému, dále včetně pipetky i návodu)

  1. Parfém z Růže De Mai Absolue – 570kč (vzácný olej 5 ml)
  2. Parfém z Růže De Mai se Santálovým dřevem – 932 kč (vzácný olej 10 ml)
  3. Parfém z Lotosu Indického – 799 kč (vzácný olej 5 ml)