NOVINKA – esenciální olej z NARCISU- 5 ml za 199,-

5 ml
(Narcissus pseudonarcissus)
Tento olej se získává z cibulek nám dobře známého narcisu. Olej má silné afrodiziakální účinky a rovněž působí příznivě při vypadávání vlasů např. u mužů.
Na psychické úrovní uklidňuje nervový systém, mírní napětí a odbourává stres.

Do parfémové kompozice doporučujeme míchat směs – narcis, bergamot, neroli a aksamitnik, nebo zkusit kombinaci narcisu s levanduli, verbenou a neroli

Je nejvíce používán v parfumárenském průmyslu, kde často tvoří nedílnou součást velmi drahých parfémů. Např. Gucci Rush 2, Lancome Climat nebo Chloe Fleur deNarcisse a další. Řadí se k parfémovým tónům srdce.

AKCE  – Meduňka esenciální olej 10 ml ….. Kup 2 ks a dostaň třetí ks Meduňky ZDARMA!

Cena za 1 ks je 99 kč. Meduňka je výborný prostředek proti depresím, netečnosti a negativním postojům. Odvádí z mysli černé myšlenky, problémy a pocity zoufalství. Příznivě ovlivňuje paměť a schopnost koncentrace, uklidňuje nervový systém. Navozuje pocit bezpečí a pomáhá při orientaci v nepřehledných situacích. Odstraňuje pocity zoufalství a zvyšuje duševní odolnost. Pomáhá znovu nalézt pocit ženskosti, je vhodný pro ženy po potratu, gynekologické operaci nebo sexuálním zneužití. Meduňka tiší bolestiposiluje nervy, tlumí křeče, upravuje krevní oběh, srdeční činnost a uklidňuje trávicí ústrojí.

Navíc tento esenciální olej oplývá skvělou bylinkovo-citrónovou vůní!

Organic Šípkový olej lisovaný za studena 500ml za 259,- (běžně 344,-)

Tento výjimečný olej z jader šípků růže šípkové je jeden z nejlepších rostlinných olejů na hojení jizev. Má krásnou jemnou šípkovou vůni se zabarvením do rubínové červené a je vysoce kvalitní. Je výjimečně účinný proti vráskám, zmírňuje stárnutí pleti a přispívá k její hydrataci. Za studena lisovaný šípkový olej je výživný a bohatý na organicky vázané minerály. Hodí se k ošetření pokožky u nastávajících maminek a malých dětí. Vhodný také na přímou konzumaci.
Úžasně krásně voní!!