AKCE AMBRA esenciální olej 5ml za 449,-

Tento olej je získáván parní destilaci zkamenělé pryskyřice z borovic rodu Pinus succinifera. Tato zkamenělá pryskyřice se nazývá baltský jantar.

Olej takto získaný je rostlinnou náhražkou za pravou zviřecí ambru z vorvaně. Má typické hluboké mužské tóny a je nenahraditelným fixátorem pánských parfémů. Má krásnou teplou orientální a hlubokou vůni.
Nyní máte možnost jej získat v akci jen za 449 kc (běžná cena je 599 kč)

AKCE Arganový olej ve skle 500 ml za 849,-

Vůně tohoto arganového oleje je neutrální. Je dávkován do tmavého skla.

Jeho vyživující vlastnosti aktivují unavenou plet, chrání svaly a pokožku před fyziologickým procesem stárnutí. Pomáhá při léčbě lupenky, akné, rozpraskané a suché kůže. Urychluje hojení ran, jizev, neštovic a popálení

Díky přímému působení na tvorbu elastinu a kolagenu zabraňuje tvorbě strií v těhotenství nebo při redukčních dietách

Úspěšně bojuje proti vráskám, zajištuje hloubkovou hydrataci a zlepšuje okysličení a obnovu buněk. Vyživuje a posiluje nehty, vrací vlasům zdraví a pružnost.
Nyní máte možnost jej získat v akci jen za 849 kc (běžná cena je 999 kč)

NOVINKA – Duhové ROLL-ON lahvičky s kovovou kuličkou

Nové luxusní parfémové skleničky 10ml z duhového skla se zlatým uzávěrem. Vhodné také pro Aura Soma léčivé esence. V nabídce je 8 různých barevných kombinací. Zaváděcí cena je 36 kč/ks

NOVINKA – tuby na balzámy na rty

Rozšířili jsme nabídku tub na balzámy na rty….Máme nyní navíc růžovou, transparentní a veselou žlutou….Takže celkem 6 barev!
Všechny tuby za stejnou úžasnou cenu 13,30 kč/ks