neděle 25.11.2018- Pokročilý kurz výroby přírodní kosmetiky 

Začátek v 10.30 hod.
2490,- Kč na náš účet 2500115495 / 2010 (na fakturu nutno hlásit předem!!)

V tomto pokočilém kurzu výroby kosmetiky se naučíte správné emulgaci pleťových krémů, dále jak pracovat a jak si před-připravit kyselinu hyalorunovou, jak pracovat s přírodními kondiciérnimi vosky na vlasy, jak si vyrobit rychlý balzám na rty či parfémový olejíček a mnoho dalšího….

Zde je naše předvánoční pozvánka:

Pojďte si s námi vyrobit vánoční dárky (12ks) v podobě kosmetickcýh přípravků rozličných funkcí a tvarů! Pod vedením lektorky si během kurzu vyrobíte dva kelímky pečujícího krému s aloe vera, dvě lahvičky hydratačního séra s kyselinou hyaluronovou, jeden velký kelímek smývatelné masky na vlasy s rostlinnými oleji, tři balzámky na rty a tři mydélka z mýdlové hmoty a jeden roll-on vlastního parfémového oleje. A je jen na Vás, zda obdarujete nejbližší originálními dárky vlastní výroby, anebo si vše necháte pro sebe… 🙂
Budete mít připraveny receptury, skripta k výrobě, suroviny Manipura a bohatý výběr esenciálních olejů, které budete můžete použít dle vlastního výběru. Během kurzu se také dozvíte teorii, jak si doma vyrábět pokročilejší kosmetiku a při tom zachovat bezpečnost produktů. Kurz povede vývojářka a chemik ing. Mariana Dančíková. Můžete se na ní během kurzu obrátit i s individuálními dotazy.

Těšíme se na vás!


Termín: neděle 25.11.2018

Čas: 10.30 – 15.30

Místo: Rodinné centrum Jablíčkov, Bytový dům Malešice (1. patro, Počernická 524/64, Malešice, 108 00 Praha 10)

Doprava:
Autem – parkování kdekoliv v přilehlých ulicích. Ale pozor na jednosměrky.
MHD – autobusová zastávka Plaňanská

Kurz povede Ing. Mariana Dančíková, inženýrka chemie, odbornice na kosmetologickou legislativu, garant kosmetických přípravků, poradce při vyvíjení nové kosmetické řady a jejího následného schválení pro evropský trh.

Přihlašovat se, prosím, můžete zde:

    STORNO PODMÍNKY

    1. Pokud zrušíte svou účast do 1.listopadu, vrátíme vám 100% vaší platby
    2. Pokud zrušíte svou účast do 18.listopadu, vrátíme vám 50% vaší platby
    3. Pokud zrušíte svou účast do  22.listopadu, vrátíme vám 0% vaší platby